Pakiet profesjonalnych filmów promocyjnych z obszaru Partnerstwa Ducha Gór

Fundacja Obrazy Bez Granic od sierpnia 2013 rozpoczęła realizację projektu, którego głównym celem jest promocja obszaru tworzącego LGD Partnerstwo Ducha Gór.
Projekt zakłada nagranie i darmowe udostępnienie trzech, profesjonalnych filmów promujących walory i usługi obszaru LSR. Filmy będą realizowane na obszarze gmin Karpacz, Janowice Wielkie, Mysłakowice, Podgórzyn, Jeżów Sudecki. Filmy podzielone będą tematycznie, każdy z nich będzie pokazywał i promował inne walory:

  1. Dziedzictwo kulturowe i historyczne regionu
  2. Usługi lokalne (tj. stoki narciarskie, ścianki wspinaczkowe, warsztaty rękodzielnicze, wycieczki piesze i rowerowe)
  3. Produkty lokalne i ich producenci

Każdy film będzie trwał ok. 5 min. Filmy będą powielone w 300 egzemplarzach i dostępne w: punktach informacji turystycznej, urzędach miast i gmin, LGD Partnerstwo Ducha Gór, Fundacji Obrazy bez Granic.

Filmy zostaną także umieszczone w Internecie z możliwością ich pobrania i zamieszczania na własnych stronach www (np. urzędy gmin, hotele, firmy i organizacje działające w obszarze turystyki, lokalni twórcy). Dzięki temu staną się cennym źródłem wiedzy oraz skutecznym i atrakcyjnym narzędziem promocji i rozwoju turystyki na obszarze LSR.

Mamy nadzieję, że filmy wzbudzą wśród oglądających zainteresowanie naszym malowniczym regionem oraz będą zachęcały do dalszego poszukiwania informacji i odwiedzania nas przez turystów.

pasek-prow

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Do góry